Co warto wiedzieć o naszym cenniku?
TUCHOM, MISZEWO:
ZAJĘCIA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO – KURS TRADYCYJNY (grupy 4-8 osób)
2 x 45 lub 1 x 90min / tydzień – 179 zł miesięcznie
*-10 zł dla drugiego i następnego ucznia z rodziny
** Dla grup 2-3 osobowych oferta będzie przedstawiana indywidualnie
BANINO, PĘPOWO:
* -10 zł dla drugiego i następnego ucznia z rodziny
** Dla grup 2-3 osobowych oferta będzie przedstawiana indywidualnie
ZERÓWKI (grupy 5-10 osób)
1 x 60 min / tydzień – 140 zł miesięcznie
2 x 45 lub 1 x 90min / tydzień – 189 zł miesięcznie
KLASY 1-3 (grupy 4-8 osób)
2 x 45 lub 1 x 90 min / tydzień – 189 zł miesięcznie
KLASY 4-8 (w tym przygotowanie do egzaminu 8-kl), LICEUM, MATURA, EGZAMINY CAMBRIDGE (grupy 4-8 osób)
KURS STANDARDOWY 2 x 45 lub 1 x 90min / tydzień – 189 zł miesięcznie
KURS INTENSYWNY 1 x 60 min + 1 x 90 min (150min) – 270 zł miesięcznie
1 x 60 min – 79 zł / lekcja
1 x 90 min – 115 zł / lekcja
1 x 60 min / tydzień – 160 zł miesięcznie
1 x 90 min / tydzień – 215 zł miesięcznie
2 x 60 min / tydzień – 290 zł miesięcznie
*-10zł dla drugiego i następnego ucznia z rodziny
** Dla grup 2- osobowych oferta będzie przedstawiana indywidualnie
1 x 60 min – 90 zł / lekcja
1 x 90 min – 140 zł / lekcja
Polski: 1 x 60 min/ tydzień – 45 zł / lekcja
Matematyka: 1 x 60 min/ tydzień – 45 zł / lekcja
**Przy wybraniu dwóch zajęć: z polskiego i matematyki -5zł/ każde zajęcia
*** Dla grup 2-3 osobowych oferta będzie przedstawiana indywidualnie
1 x 60 min – 79 zł / lekcja (zajęcia dla 8-klasisty)
1 x 60 min – 89 zł / lekcję (zajęcia dla maturzystów)
*Przy wybraniu dwóch zajęć: z polskiego i matematyki -5zł / każde zajęcia
1 x 60 min / tydzień – 40 zł / zajęcia
1 x 120 min / tydzień – 75zł / zajęcia
1 x 60 min – 50 zł / lekcja
1 x 90 min – 75 zł / lekcja
*-10zł dla drugiego i następnego ucznia z rodziny
** Dla grup 2-osobowych oferta będzie przedstawiana indywidualnie
1 x 60 min – 100 zł / lekcja
1 x 90 min – 150 zł / lekcja