bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

O NASNasz zespół

It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged.

https://colorfulenglish.pl/wp-content/uploads/2022/07/hero_team.jpg

Nasz zespół

Nasza szkoła to przede wszystkim MY-LEKTORKI. Zawsze uśmiechnięte, zaangażowane, chętne do współpracy i znakomicie przygotowane na zajęcia.

Wszystkie jesteśmy świetnie wykształcone. Mamy ukończone wyższe studia kierunkowe, takie jak: anglistyka, amerykanistyka, translatoryka, romanistyka, polonistyka, pedagogika itd. – na uniwersytetach w kraju i za granicą. Pokończyłyśmy liczne prestiżowe kursy i pozdawałyśmy międzynarodowe egzaminy.

W naszej szkole wykształcenie jest ważne, ale najważniejsze jest to, by lektor potrafił swoją wiedzę przekazać uczniowi. Bo cóż nam po dyplomie, jeśli uczeń z zajęć nic nie wyniesie.

Dlatego kadra Colorful English to najstaranniej wybrane lektorki, które uwielbiają to, co robią i swoją energią oraz pasją motywują  do pracy każdego z naszych uczniów.

A zatem poznajcie nas bliżej i zobaczcie, co jest dla nas najważniejsze w tym, co robimy najlepiej, czyli – w nauczaniu. 😊

https://colorfulenglish.pl/wp-content/uploads/2022/09/Warmowska-Milena-160x160.jpg

MILENA WARMOWSKA

Jestem jednocześnie: założycielką szkoły, jej menadżerką, osobą, która najczęściej się z Państwem kontaktuje, ale – przede wszystkim lektorką.
Uczę angielskiego odkąd zaczęłam studia. W swoim CV mogłabym śmiało napisać, że miałam już uczniów w każdym wieku. 😉 Uczyłam już roczne dzieci, które dopiero zaczęły chodzić, a także panią 60+, która chciała nauczyć się języka angielskiego, ponieważ miała wnuki mówiące tylko po angielsku. Co roku uczę dzieci i młodzież w wieku szkolnym.

Nauczanie to moja pasja, uwielbiam to, co robię i wiem, że potrafię „zarazić” uczniów miłością do angielskiego. Wielu z nich mówi o tym otwarcie i właśnie to uważam za mój największy sukces.

Ucząc, kieruję się przede wszystkim wielką empatią i cierpliwością.

Na swoich zajęciach kładę nacisk na to, by uczeń nie bał się mówić, by jednocześnie poznawał gramatykę i poszerzał słownictwo.

Prywatnie uwielbiam uczyć się nowych języków i podróżować. Stąd też wziął się mój pomysł na założenie szkoły językowej. Pragnę, by nasi uczniowie w przyszłości mogli swą znajomość języka wykorzystać w praktyce i mieć z tego ogromną satysfakcję.

https://colorfulenglish.pl/wp-content/uploads/2022/09/Dunst-Magdalena-160x160.jpeg

MAGDALENA DUNST

Pracuję w Colorful English niemal od samego początku. Mam bardzo duże doświadczenie w nauczaniu dzieci i młodzieży. W czasie zajęć stosuję przede wszystkim indywidualne podejście do grupy oraz do każdego ucznia. Mam anielską cierpliwość. Jestem bardzo kreatywna i potrafię stworzyć ciekawe zajęcia na każdy temat. Zależy mi przede wszystkim na praktycznej nauce języka; w młodszych klasach opiera się ona na ciekawych grach, zabawach i doświadczeniach, a w starszych grupach na konwersacjach. Na moich lekcjach często pojawiają się zagadnienia kulturowe, ekologiczne, historyczne i geograficzne.
W wolnym czasie uprawiam wspinaczkę i czytam angielską literaturę.

Colorful English - Małgorzata Podgórska

MAŁGORZATA PODGÓRSKA

Język angielski jest moją pasją od zawsze. Pracę lektora wykonuję od ponad 30 lat, a w Colorful English od ponad 5 lat. Przez jakiś czas pracowałam jako tłumacz w dużej międzynarodowej firmie.
W nauczaniu kieruję się zasadą moich własnych wspaniałych nauczycieli, że aby skutecznie nauczać języka, trzeba uczniom przekazać wiedzę o ludziach, którzy się nim posługują, o ich kraju, pięknie literatury i historii, a nie skupiać się wyłącznie na wkuwaniu słówek.
Podczas zajęć pokazuję uczniom, że nauka może być fajną, intelektualną przygodą.
Uważam, że rolą każdego nauczyciela jest rozwijanie osobowości ucznia pod każdym względem i dlatego często wprowadzam tematy, które zmuszają do wyrażania własnych opinii. Staram się też przekazywać wiedzę o świecie, zawsze posługując się językiem angielskim.
Moi uczniowie, których często nazywam w rozmowach ze znajomymi „moimi dziećmi”, po ogromnej dawce wiedzy, jaką im przekazuję, mogą śmiało przystępować do różnych egzaminów, np. Cambridge Tests.
Moją pasją, poza nauczaniem, jest literatura i dobry film, a także spotkania z przyjaciółmi.

https://colorfulenglish.pl/wp-content/uploads/2022/09/Muza-Joanna-160x160.jpg

JOANNA MUZA

W szkole Colorful English pracuję już cztery lata. Nie mam jednej wybranej metody nauczania, uważam że do każdej grupy i ucznia trzeba podchodzić indywidualnie; dopasowywać odpowiednio tempo oraz sposób nauczania. Często przynoszę na lekcje gry w języku angielskim, dzięki którym utrwalamy materiał. Jeśli chodzi o starszych uczniów, to jestem fanką korzystania z metody CLiL, czyli Content and Language Integrated Learning. Metoda ta polega na uczeniu słówek i gramatyki „przy okazji”, opierając się na temacie wziętym z życia.
Jeśli chodzi o moje zainteresowania, to uwielbiam spędzać czas aktywnie z rodziną. Bardzo często jeździmy na wycieczki rowerowe, spacerujemy po lesie z naszym wyżłem, a w wakacje spędzamy czas nad jeziorem, gdzie pływamy na SUP-ach, żeglujemy oraz pływamy kajakami.

https://colorfulenglish.pl/wp-content/uploads/2022/09/Mazurek-Kapica-Dagmara-160x160.jpg

DAGMARA MAZUREK - KAPICA

Moja „przygoda” ze szkołą Colorful English rozpoczęła się dwa lata temu, ale już wiem, że zostanę w niej na długo.

Wiele lat mieszkałam w Wielkiej Brytanii, gdzie kształciłam się i pracowałam z dziećmi. Moje doświadczenie jest bardzo bogate, zarówno jeśli chodzi o naukę języka, jak i pedagogikę.

Zajęcia z angielskiego dopasowuję zawsze do potrzeb i możliwości uczniów. Pracuję z uczniami, którzy mają problemy z językiem angielskim w szkole oraz z uczniami pragnącymi poszerzać swoje umiejętności językowe. Przygotowuję swoich uczniów do różnych egzaminów z bardzo dobrymi efektami.

Zawsze dążę do tego, by na zajęciach rozwijać wszystkie umiejętności językowe ucznia: mówienie, pisanie, czytanie i rozumienie ze słuchu.

Wierzę ,że jestem lektorką z powołania, ponieważ moja praca sprawia mi ogromną przyjemność, a efekty u uczniów widać bardzo szybko.

Prywatnie pasjonuję się psychologią rozwoju osobistego i literaturą brytyjską.

https://colorfulenglish.pl/wp-content/uploads/2022/09/Rozwadowska-Barbara-160x160.jpg

BARBARA ROZWADOWSKA

Nauczaniem języka angielskiego w szkole Colorful English zajmuję się od trzech lat. Wiele lat spędziłam w Wielkiej Brytanii ,co bardzo pomogło mi zrozumieć  specyfikę języka angielskiego. Każda lekcja to nowa fascynująca przygoda z językiem, więc nie można się ze mną  nudzić. W czasie swoich zajęć staram się kłaść nacisk na komunikację oraz na to, aby nauka języka angielskiego stała się przyjemnością dla moich uczniów. Wiedza i kompetencje to oczywista rzecz, ale to właśnie komunikacja sprawi, że przyswoimy ją lepiej i skuteczniej. W trakcie zajęć staram się być zawsze bardzo zaangażowana i entuzjastyczna ,kreując przy tym  przyjazną i serdeczną atmosferę, która naturalnie sprzyja zdobywaniu wiedzy. Na zajęciach powinniśmy poczuć się  wyluzowani, ale jednocześnie mieć wrażenie, że naszego rozmówcę naprawdę interesuje to, co mówię i czuwa on nad poprawnością wypowiedzi. Staram się zrozumieć cele jakie chcą osiągnąć moi uczniowie i sprawnie motywować ich do działania. Moją pasją są podróże. Lubię zwiedzać świat i próbować lokalne potrawy. Podsumowując trzema słowami: uśmiechnięta, pełna energii i kochająca język angielski- oto cała ja.

https://colorfulenglish.pl/wp-content/uploads/2022/09/Dabrowska-Monika-160x160.jpg

MONIKA DĄBROWSKA

Jestem najmłodszą lektorką w naszej szkole i staram się wnosić do niej dużo pozytywnej energii. Uwielbiam poszerzać swoją wiedzę na wszelkie tematy; od historii, sportu czy teatru, aż po… podstawy fizyki kwantowej, jednak poznawanie języków i ich nauczanie  traktuję jako główną pasję. Oprócz języka angielskiego, znam też hiszpański i niemiecki, a ponieważ kocham nasz ojczysty język, dlatego kończę również filologię polską. Interesuję się literaturą i przekładem, lubię ciekawostki lingwistyczne i… gramatykę!
Jestem wesoła i cierpliwa, więc potrafię wytłumaczyć nawet najbardziej zawiłe formy gramatyczne. Zajęcia z angielskiego prowadzę od czasów studenckich. Pracowałam z uczniami w każdym wieku i na wszystkich poziomach zaawansowania. Na lekcjach proponuję przede wszystkim skuteczną komunikację. Prowokuję moich uczniów, by jak najwięcej mówili w języku obcym. Wspólnie z uczniami szukam prostych i praktycznych zwrotów, które szybo zapamiętają. Chętnie wplatam do lekcji również elementy wiedzy o tradycji, historii i kulturze krajów anglosaskich.
Nikt, kto nie był nauczycielem, nie wie, jaka to przyjemność obserwować postępy swoich podopiecznych. Ja uwielbiam to uczucie. Zależy mi więc, by każda osoba po wyjściu z zajęć czuła się ze swoim angielskim po prostu pewniej.

https://colorfulenglish.pl/wp-content/uploads/2022/09/WOJCIECH-JANKOWSKI-160x160.jpg

WOJCIECH JANKOWSKI

Już jako dziecko po obejrzeniu ,,Królika Bugs’a” po angielsku na Cartoon Network wiedziałem, że znajomość tego języka może być przydatna. Wkrótce rozbudziła się we mnie pasja, która nigdy nie zgasła. W młodym wieku zacząłem dawać korepetycje. Najpierw z dziećmi z podstawówki (i wtedy jeszcze gimnazjum), a z czasem również z licealistami i osobami dorosłymi. Pracowałem również jako lektor w prywatnej szkole, gdzie uczyłem grupy dorosłych pracowników wszelakich firm. To wszystko razem to 12 lat doświadczenia. Nauczanie jest czymś niezmiernie dla mnie satysfakcjonującym i szczerze wierzę, że każdy jest w stanie opanować język angielski. Moją intencją jest pokazać uczniom, iż nie jest to nic trudnego i ,,zarazić” ich tą samą pasją, która urodziła się we mnie w dzieciństwie.

https://colorfulenglish.pl/wp-content/uploads/2022/10/KAROLINA-GORGON-160x160.jpeg

KAROLINA GORGOŃ

Od dziecka interesowałam się językami obcymi, a ich nauka przychodziła mi z łatwością i sprawiała przyjemność. Teraz z chęcią przekazuję nabytą wiedzę innym. Wierzę, że nauka języków może być dobrą zabawą. Uczniów obdarzam dużą dawką empatii i cierpliwości. Ich komfort i zadowolenie z zajęć są dla mnie priorytetem.
Oprócz języka angielskiego posługuję się niemieckim oraz hiszpańskim. Interesuję się również naszym ojczystym językiem polskim – uważam, że warto ładnie mówić i pisać. Kocham obcować z naturą — latem każdą wolną chwilę spędzam na świeżym powietrzu.
https://colorfulenglish.pl/wp-content/uploads/2022/10/DOMINIKA-FUDALI-160x160.jpg

DOMINIKA FUDALI

Zawodowo jestem związana z językiem niemieckim odkąd skończyłam pierwszy rok studiów. Po studiach zaczęłam pełnoetatową pracę w firmach, będąc opiekunem klienta z rynku niemieckojęzycznego. W międzyczasie prawie rok mieszkałam w Berlinie, co dodatkowo pomogło mi doskonalić język, pozwalając przy tym na poznanie kultury i obyczajów obszaru niemieckojęzycznego. Język niemiecki jest moją wielką pasją. Przygodę bycia lektorką rozpoczęłam około 4 lata temu. Uczę dzieci i młodzież, jak również pomagam rozwinąć się językowo osobom dorosłym.

Miałam w życiu ogromne szczęście napotkać na swojej drodze wspaniałych ludzi, którzy pozwolili mi rozwinąć moje umiejętności językowe, dlatego teraz ja chciałabym pomóc osobom, które nauczam. W mojej pasji bycia lektorem liczy się dla mnie przede wszystkim komfort osób z którymi pracuję oraz pokazanie, że język niemiecki może być wspaniałą inwestycją w przyszłość.
Marta Błachowicz - Colorful English

MARTA BŁACHOWICZ

Moja przygoda z nauką języka hiszpańskiego zaczęła się wiele lat temu, kiedy to chwilę przed rozpoczęciem roku szkolnego stwierdziłam, że chcę przepisać się do klasy hiszpańskiej. Pomimo, że nigdy nie lubiłam uczyć się historii to zajęcia z historii Hiszpanii oraz Ameryki Łacińskiej były moimi ulubionymi. Mam kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu dzieci oraz młodzieży. Wiem jak wyglądają nudne lekcje w szkole i robię wszystko, aby moje zajęcia były prowadzone w taki sposób, aby dzieci nie mogły doczekać się kolejnych. W nauce stawiam na konwersację, która eliminuje barierę językową. Dodatkowo dążę do tego, aby moi uczniowie zaczęli rozumieć piosenki Shakiry i Iglesiasa, które lecą w radiu oraz oglądali seriale hiszpańskojęzyczne bez lektora.

BARBARA ELLWART

Nauczanie było i jest moją pasją. Uważam, że najważniejsza jest skuteczna nauka, która daje młodzieży radość i satysfakcję. W pracy z uczniami dostosowuję się do ich potrzeb, możliwości i zainteresowań po to, by w jak najkrótszym czasie opanowali jak najwięcej wiedzy i umiejętności, np. czytali ze zrozumieniem, swobodnie mówili po polsku, rozumieli gramatykę, pisali poprawne i ciekawe teksty, sprawnie interpretowali dzieła literackie.
Największą przyjemność sprawia mi szczęście ucznia, który dobrze napisał klasówkę lub zdał egzamin i dostał się do wybranej szkoły albo na wymarzone studia.

AGNIESZKA OSTRYSZ

Pracuję w Colorful English od dwóch lat, prowadząc kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty z matematyki. Doświadczenie w prowadzeniu lekcji mam od 10 lat. Dostosowuję metody nauczania do ucznia, a przy zajęciach grupowych zwracam uwagę by grupy były podzielone względem poziomu. Na zajęciach korzystam z wielu książek i materiałów zawierających zadania typowo egzaminacyjne. Często sprawdzam wiedzę za pomocą sprawdzianów ułożonych z zadań egzaminacyjnych z poprzednich lat. Poza nauczaniem pasjonuję się podróżami, książkami i podcastami (głównie o tematyce true crime).

ZdjęciaGaleria zdjęć

https://colorfulenglish.pl/wp-content/uploads/2022/04/inner_image_01.jpg
https://colorfulenglish.pl/wp-content/uploads/2022/04/inner_image_02.jpg
https://colorfulenglish.pl/wp-content/uploads/2022/04/inner_image_03.jpg
https://colorfulenglish.pl/wp-content/uploads/2022/04/inner_image_04.jpg
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://colorfulenglish.pl/wp-content/uploads/2022/08/colorful-english-white-1.svg

Colorful English to szkoła językowa z Banina z ofertą kursów dopasowaną do Twoich potrzeb. Realizujemy różne kursy językowe, kursy przygotowujące do egzaminów 8-klasisty, Matury i egzaminów Cambridge na terenie Banina, Pępowa, Miszewa, Tuchomia i okolic.

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 16:00

Sobota: 10:00 – 15:00

Niedziela: nieczynne

SZYBKI KONTAKT

ul. Lotnicza 62, 80-297 Banino
+48 501 797 787
+48 886 055 303
bt_bb_section_top_section_coverage_image
Call Now Button
Półkolonie językowe dla dzieci w Colorful English Banino